12. 6. 2016

Pokoř své Hranice v obraze

Včera proběhla v městském parku opravdu povedená akce "Pokoř své Hranice".

Celou akci nám, ale kazily dvě skutečností a to:
1. Když se koná v městském parku akce pořádána MKZ Hranice, tak příslušníci městské policie, sotva nějaké auto, vyložilo hudební aparaturu, nebo zboží, tak ho hned z parku vykazuje, včera městský park připadal spíše jako jedno velké parkoviště, auta parkovala všude, na pískových cestách i na trávníku. Občas, nejspíše pro krácení dlouhé chvíle, si jen tak popojížděla.
2. Cyklisté, klasika. Někteří cyklisté neslezou z kola ani na hlavní ploše, kde pak kličkují mezi ostatními návštěvníky. 

Slavnostní přestřižení pásky starostou panem Jiřím Kudláčkem a oficiální uvedení nového hřiště.
Slavná Tatra místního zastupitele Dušana Randýska s kterou absolvoval slavnou rally Paříž - Dakar.

Akce se konala nejen v parku, ale i v nejbližším okolí, celkem bylo kolem dvaceti stanovišť.
5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Krásné fotografie. Jen škoda, že tam byla taková mlha.

Hranické listy řekl(a)...

Mlha ani ne, ale jednu dobu trochu (dost) mrholilo a bohužel kapka vody zasáhla čočku fotoaparátu u mobilu :-(, bohužel. Zrovna nejdůležitější fotky se starostou jsou horší kvalitě.

Anonymní řekl(a)...

Proč jsou zrovna fotky se starostou nejdůležitější?

Hranické listy řekl(a)...

Pro anonym 15 června, 2016 10:26
Znáte důležitější, tedy významnější osobu u nás v Hranicích, než je místní starosta?
Ale vlastně máte pravdu, pořídit fotky současného starosty někde v Hranicích, je v současnosti naprosto běžné. Jak je vidět my redakce Hranických listů, stále žijeme v minulosti, tedy v době, kdy to běžné nebylo a starostu města Hranic jsme znali pouze z oficiálních fotek radnice. Nějak jsme si ještě nezvykli, že současný starosta běžně chodí mezi lidi.

Anonymní řekl(a)...

Znám důležitější lidi v Hranicích, paní co mi dokáže spravit boty, zubařku co mi spraví zuby, mého automechanika, co dokáže udržet mou plečku v provozu, mé rodiče - ti všichni budou důležití, až jakýkoliv starosta tu už dávno nebude :-)