28. 2. 2016

Postřehy z Hranic 28. 2. 2016

Přestože podle kalendáře vládne zima, venku to o víkendu vypadalo spíše na jarní počasí. I dnes jsme tedy vyrazili na procházku městem. A jak to vypadá, listí je již v celém městě uklizeno. Pokud přesto někde v zapadlé části města na listí narazíte, nebojte se nás o tom informovat. Jak řekl místostarosta, Hranice je naše město a jak bude vypadat, záleží pouze na nás. Každý může ovlivnit, jak Hranice vypadají, přitom nikdo nikoho nenutí, aby sám uklízel, pouze stačí nedostatky vyfotit a poslat nám, zabere to pouze pár minut. My už to předáme na správná místa. Minulé vedení radnice na občany, své voliče kašlalo, připomínky občanů neřešilo, spíše je obtěžovali. To už neplatí.
Takže listí je již uklizeno, sníh není, tak copak dělá v tomto čase Ekoltes? Jak jsme zjistili věnuje se prořezávaní keřového porostu, nejen v centru města, ale i v zapadlých částech.

Ulice Kropáčová, pravý břeh řeky Bečvy.Ulice Teplická


3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Jaselská ulice není zapadlý kout města. Bydlí tam stovky lidí.

Anonymní řekl(a)...

Dnes bylo zase na Teplické rušno, Ekoltes prořezával keře na kopci, kolem pěší cesty na ulici Boženy Němcové a dále zpravovali horní cestu (nad stěnou). Takové nasazení zaměstnanců Ekoltesu na ulici Teplická, jak byl tento měsíc, nebylo snad ani za poslední tři roky dohromady, zajimavé. Kdo tam z nového vedení města asi bydlí? :-)

Hranické listy řekl(a)...

Místo abychom byli rádi, že se uklízí i místní části, na které se minulosti zapomínalo, tak za tím vidíme kdo ví co.
Ale máte pravdu, jak se nám podařilo zjistit, tak na ulici Teplická a dokonce i v této části ulice, bydlí jeden místní radní.
Problém je ten, že se jedná o nejdéle sloužícího radního a to Ing. Jiřího Hašu (za KDU-ČSL), který byl radní i za minulých vlád, kdy se Teplická neuklízela.
Takže je podstatě vidět, že přestože lidovci byly vždy součásti minulých koalic na radnici, tak pouze na pozici pátého kola u vozu. A pana radního Ing. Hašu, který již několik funkčních období, má na starost vyhotovení městských rozpočtů, si staré vedení radnice vážilo tak, že mu ani nenechali uklidit u baráku.