Zdeněk Špiřík
Už
několik zasedání zastupitelstva města proběhlo od instalace hlasovacího
zařízení. Možnost dohledat na webu města informaci, jak hlasuje každý
jednotlivý zastupitel, byla jedním z hlavních argumentů pro pořízení
tohoto zařízení. Zdá se však, že povolební aktivita volených představitelů
města ve prospěch zvýšení průhlednosti dění na radnici mezitím ochabla.
Zařízení bylo zakoupeno, instalováno, ale k tomu nejdůležitějšímu
využíváno není. Právě naopak, v posledním zápisu ze zasedání konaného 15.listopadu
nenaleznete už ani součty hlasů „proti“ a „pro“ usnesení.
No
řekněte, nebyla by to paráda, mít možnost podívat se, jak námi zvolení
zastupitelé obhajují naše zájmy a plní to, co před volbami slibovali?
Naši radní se těší na další tunel v podobě zimního stadionu. Na transparentnost nemají čas. Ale už brzo se vzájemně pobijou až vyjde na povrch, že městské příjmy se tenčí a špatné investice je užírají ještě navíc. Zatím si toho ve své blbosti a bohorovnosti nevšimli, dluh maskují prodáváním městských nemovitostí, ale kdo není idiot už si to dávno spočítal. Spoléhání se na eurodotace v budoucnu je znakem demence. Již teď se EU skládá na německé ponorky, které kupovala řecká vláda na dluh a lepší už to nikdy nebude, protože politici a vojáčci si za peníze lhostejných ovčanů rádi kupují hračky všude na světě. Ti místní mají na hraní hlasovací zařízení.
OdpovědětVymazatO tom, jak hlasují zastupitelé různych měst jsem velmi jednoduše našel na jejich webu. Proč to nejde v Hranicích? Protože by občané hned věděli, jak každý halsuje a radniční koaliční korupční lumpové by se nemohli schovávat.Kdo má čisté svědomí, ten se nemusí schovávat, ale kdo je lump, ten k tomu má důvod.A proto transparentnost nefunfuje v Hranicích.
OdpovědětVymazatStatistika hlasování, kterou máte na mysli je obvyklou součástí programového vybavení hlasovacích zařízení. Takže žábou na informačním pramenu jsou u vás představitelé vašeho města.
OdpovědětVymazatJohn